Lanier SP C262DNw / SP C262SFNw
-
Anbieter:RicohRicoh 407716 Toner - Eigenmarken-Toner Koning - für SP C252, C262DNw - 6.500 Seiten
✓ Passt in diesen DruckerRegulärer Preis €44,95Angebotspreis €44,95 Regulärer PreisStückpreis pro€44,95
In het kort: Voor de Lanier SP C262DNw heb je toners met code Lanier 407716 nodig. Toner Krone levert deze als huismerk toners met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.
- Printer
- Lanier SP C262DNw
- Merk
- Lanier
- Serie
- SP C serie
- Printtechniek
- laser
- Passende codes
- 407716
- Aantal passende producten
- 1
- Hoogste capaciteit
- tot ca. 6.500 pagina's (407716, bij 5% dekking)
- Garantie
- levenslang op huismerk producten
- Verzending
- werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen
Welke toner passen in de Lanier SP C262DNw?
Dit is het complete overzicht van onze huismerk toners voor de Lanier SP C262DNw. Zo bestel je in één keer de juiste toner, zonder te hoeven zoeken.
| Product | Soort | Kleur | Capaciteit |
|---|---|---|---|
| Ricoh 407716 toner | Toner | Zwart | 6.500 pagina's |
Standaard of hoge capaciteit voor je Lanier SP C262DNw?
Met de 407716 print je tot ongeveer 6.500 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Een hogere capaciteit kost per stuk iets meer, maar per pagina ben je goedkoper uit. Handig voor kantoor of als je regelmatig print.
Huismerk toners voor de Lanier SP C262DNw
Huismerk toners zijn compatibele alternatieven voor de originele toners van Lanier. Ze passen precies in je printer, hebben een chip voor directe herkenning en leveren scherpe afdrukken. Het verschil merk je vooral in je portemonnee. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Je kunt in je Lanier SP C262DNw prima een huismerk toner naast een originele toner gebruiken. Vervang alleen wat op is.
Toner vervangen in de Lanier SP C262DNw: zo doe je het
De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Lanier-printers werkt het zo:
- Open de voorklep of bovenklep van de printer.
- Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
- Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
- Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
- Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.
Herkent je Lanier SP C262DNw de toner niet?
Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:
- Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
- Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
- Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
- Zet de printer een minuut uit en weer aan.
- Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Tips om langer te doen met je toner
- Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
- Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
- Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.
Toner voor je Lanier SP C262DNw goed bewaren
Heb je een voorraadje toners voor je Lanier SP C262DNw? Leg ze rechtop of plat in de verpakking, op kamertemperatuur en uit de zon. Dan zijn ze direct klaar voor gebruik zodra je ze nodig hebt.
Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.
Deze toner passen ook in
De toner voor de Lanier SP C262DNw zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:
Andere printers uit de SP C serie
- Lanier SP C222DN
- Lanier SP C252dn
- Lanier SP C352dn
- Lanier SP C360dnw
- Lanier SPC230
- Lanier SPC231sf
- Lanier SPC232sf
Bekijk ook alle printers in de Lanier SP C serie of alle Lanier printers.
Ook gezocht als: Lanier C-262DNw.
Veelgestelde vragen over de Lanier SP C262DNw
Welke toner heb ik nodig voor de Lanier SP C262DNw?
Voor de Lanier SP C262DNw heb je toners met code Lanier 407716 nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.
Hoeveel pagina's print ik met de 407716?
Met de 407716 print je tot ongeveer 6.500 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.
Werken huismerk toners goed in de Lanier SP C262DNw?
Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de Lanier SP C262DNw en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.
Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?
In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.
Mijn Lanier SP C262DNw herkent de toner niet. Wat nu?
Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?
Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.
Is er een XL-variant voor de Lanier SP C262DNw?
Ja. Voor de Lanier SP C262DNw hebben we ook toners met hoge capaciteit. Daarmee print je meer pagina's voordat je hoeft te wisselen.
Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Lanier SP C262DNw?
Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Lanier SP C262DNw, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.
Kan ik ook voordeliger een set bestellen?
Bij veel producten kies je tussen losse kleuren en een voordelige set of multipack. Je ziet de mogelijkheden op de productpagina.
Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?
Bestel je op werkdagen vóór 16:00 uur, dan versturen we je bestelling dezelfde dag met DHL of GLS. Meestal heb je je pakket binnen 1 tot 3 werkdagen in huis.
Nach Kategorie einkaufen
Sie haben nicht gefunden, wonach Sie gesucht haben? Alle Kategorien anzeigen.
